16.9.11

India Hinnakiri

MANALI- Old-Manali hotel Anand's 300 Rs. öö
SRINAGAR- Kashmir hotel Wangoo 800Rs. öö
RISHIKESH- Hotel Green Hill 600Rs. öö
DELHI- New Delhi hotel Ringo 700Rs. öö
DARAMSHALA- Hotel Honey and Spiece 600Rs. öö
AMRITSAR- Kuldne tempel (See on tasuta ning soovitan soojalt ööbida öö seal, kaasa võtta magamiskott.)

Kõik hotellid on ilma AC'ta. 

Kõik mida te kauplete Indias, tegelik hind on pakutud hinnast 80% odavam. Seega kui jaksu ja tahtmist siis kauple ning kinnitan, et on võimalik saada 850Rs maksev asi 100Rs. peale.

Odavad kohad kus shopata on kindlasti Jalandhar (Reiniks bazar), Ljudjana ja Old-Manali. Chandrigarh on kallis kuid on nurgataguseid poode kus saab jalanõusid 150Rs. (Sector 17)
New Delhis on Janpath'is.

Kindlasti suur soovitus tüdrukutele :
Ärge lubage end meestel pildistada, ei ilma ega ka koos nendega! Nad lisavad pildid Facebooki ning alla kirjutavad, et olen olnud vahekorras selle tüdrukuga.
Kindlasti enda heaolu pärast katta end põlvedeni ning kanda varukatega pluuse. Kindlasti mitte avara dekolteega olla, sest mehed näevad sind kui liikuvat Ameerika pornot ning võib juhtuda, et sind ahistatakse füüsiliselt. Soovitan selle kõige vältimiseks kanda bindit, mis hindudele tähendab, et oled abielus ning abielunaisi nad ei puudu. See on üks suurimaid patte mis teha saad.

Inimesed on sõbralikud kuid ole lõpuni välja valvas! Kunagi ei või teada.

New Delhi rongijaamas on Turisti office kust saad endale osta rongipiletid eelisjärjekorras ja kindlasti osta vähemalt 4-7 päeva varem.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar