1.3.13

Estraalia 4 Osa

Olen püsimatu inimene ning asjaolud tegid mu veel püsimatuks ning et mitte enam kannatada, otsustasin lennata Londonisse. Küll pilet oli 4 aprilliks, ei suutnud ma seda aega ka oodata ning vahetasin hoopiski 6 märtsiks. Austraalia muutus minu jaoks kohutavalt igavaks kohaks. 

Esiteks tööd oli nõnda raske leida ja ma tundsin end väga ebamugavalt seal, sest paljud inimesed lihtsalt eksisteerisid ja mulle meeldib suhelda inimestega, kes õpetavad mulle midagi, kes on elutargad ning kellelt saan juurde teadmisi. 

Elasin koos nelja kutiga, kes olid väga kõrgetel töökohtadel ning väga targad ja iseloomult lihtsalt imelised, kuid jällegi kui peo päev tuli siis läks poistel sisse ecstasy ja LSD. Ma ütleks ausalt, et väga erinev mida Euroopas näinud olen, sest siin inimesed on palju tervema psüühikaga ning see kuidas need ained mõjusid neile, oli absoluutselt midagi muud. Üldjuhul lihtsalt naersin nende üle, sest nad olid kõik omaette ja tegid omi asju, ilma, et nad häiriks. 

Võib-olla tõesti sattusin valesse seltskonda, kuid mida aeg edasi ja kohalikega tutvusin, nii naiste kui ka meestega, siis ainult narkootikumid peo püsti panidki. Tundsin samuti, et olen oma elus jõudnud uude etappi, mis mind ennastki üllatas- kusagil kaugel ajusopis hakkas miski valmis küpsema. Tol hetkel ma lihtsalt veel ei teadnud mis see on, kuid teadsin, et Austraaliast ma seda kindlasti ei leia. Otsustasin, et lendan Londonisse. Seal ootas mind ees sõber, kes leidis mulle töökoha ettekandjana. Austraalias otsisin intensiivselt tööd 2 kuud ja ei midagi, ning Londonis oli kohe kesklinnas väga heas pubis/restoranis töökoht olemas. Enne kojuminekut, oli vaja raha koguda ja miks mitte Londonis õnne proovida.

Tundsin end palju elujõulisemalt ja veidikene kurvana, sest jätan seljataha nii sooja riigi.  Minu jaoks on tähtis areng ning seda kahjuks Austraaliast ma ei leidnud. Lugedes teiste eestlaste blogisid nende kogemustest Austraalias, võin öelda selgesõnaliselt, et Austraalia on sõna otseses mõttes paljudele eestlastele orjariik. Näiteks otse ülikoolist õunu korjama või maju ehitama? No milleks? Ei aitäh! 

Tagasi Euroopasse!

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar