29.7.15

Tasuta nänn rasedatele

Kui kuulsin, et Eestist saab kolmest apteegist tasuta stardipaki, jooksin ka Norras siin apteeki ja küsisin järgi, kuidas asjad käivad. Täpselt sama lugu nagu Eestiski. Vaja vaid end registreerida ja näidata neile registreerimiskoodi ja saadki tasuta paki. 

Tuulasin veel netis ringi, et äkki jagatakse veel midagi ja leidsin kohe interneti lehekülje, kus linkidena kirjas, kust saab mida.Libero, Nestle, erinevad raamatupoed, Rimi jne. List on pikk, kust saab tasuta pakke. Ma olen laisk ja ei hakka haraka kombel kõike kokku kraapima. Viitsisin end vaid kahes apteegis registreerida ja ühes poes, kust sain tasuta mähkmekonteineri. Ise ei oleks elusees ostnud, kuid kui lahkelt jagati tasuta, siis miks mitte. Sain ka ühe kasseti kaasa, kuid ilmselt ei hakka ma neid sinna sisse ostma, kuna pole just kõige odavam. Sain soovituse, et ka tavalised poekotid ajavad asja ära.


Midagi väga asjalikku minu jaoks apteegi pakkides ei ole, kuna ei soovi kasutada ei Libero ega Pampersi mähkmeid, samuti igasugu kreeme ei soovi kasutada ja lappide asemel kasutan kraanikaussi ja vett. Ainuke asi mis mulle endale rõõmu pakkus, oli Philips Aventi lutipudel. Neid märgi lappe hakkan kodu puhastamisel kasutama ja kreemipakid viskan minema, kuna ei soovi mingit keemiat hakata peale määrima, nii endale kui ka lapsele. Imetamispadjad proovin ära, küll endale ostsin need piima kogumis asjad nibude ümber. Samas Eesti apteegi pakid on eriti kurvad ja näha, et kitsid jagamisel, pannes pakki ainult mingeid näruseid testreid. 

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar