26.1.16

Rotaviiruse vaktsiin rikkus mu lapse

Kirjutasin eelnevalt vaktsineerimisest, kuid nüüd on poiss need kätte saanud ja mul on palju kirjutada.

Tuberkuloosi vaktsiini sai poiss mul kuuendal nädalal ja sellest ei juhtunud midagi. 

Asi läks nihu rota vaktsiiniga. Peale esimest rota vaktsiini hakkas poiss piima välja ajama palju ja kohe väga palju. Alguses mõtlesin, et need kaks pole omavahel seotud, kuid ajaliselt klapib kõik, nüüd kui tagasi vaadata. 

Kolme kuuseks saades oli rota+ mitmik ja pneumokokk. Tundsin südames kripeldust ja sisetunne ütles, et ma ei tohiks lasta ühtegi neist teha. Arst rääkis augu pähe ja mees pidas mind kanaemaks, selle surve all siis ma nõustusin ainult rotaga ja teistest keeldusin.

JUMAL TÄNATUD!

Ei läinud tundigi mööda, kui poiss hakkas piima välja ajama ja ikka peaaegu, et kõik, mis ta sisse sõi. Järgmisel hommikul oli kaka tume roheline ja poiss oksendas juba limast piima välja ja haises okse järele. Siis sattusin paanikasse ja helistasin arstile, tema soovitas mul minna kiirabisse. Olin enda peale nii vihane, et lasin selle nõmeda rota vaktsiini teha, ometigi sisetunne ütles EI.

Kiirabisse jõudes ta enam ei oksendanud. Arst vaatas ta üle ja ütles, kui peaks veel korduma tulgu ma tagasi. Läksin öko poodi ja ostsin loodusliku probiootikumi pulbri. Hakkasin seda järgmisel päeval andma ja kaka värvus hakkas tagasi vaikselt tõmbama, kuid tagajärg oli käes- poiss ei suutnud enam iseseisvalt kakada.

Pidin tema kõhtu masseerima, võimlema ja jalgu vastu kõhtu suruma, et tal see kaka välja tuleks. See kestab siiani ja asi läheb veel hullemaks. Viimastel päevadel on kaka jälle täiesti roheliseks ja limaseks läinud. Kõik see jama on kestnud nüüd 6 nädalat ja ei tundu, et läheks paremaks. 

Helistasin arstile ja ütlesin, et lükkan vaktsineerimised kuuendasse elukuusse, kuna ei taha tema organismi kurnata. Tunnen südames, et see oli ainuõige otsus. (täiendus: vaktsiinid lükkasin edasi lausa 10ndasse kuusse, seal hakkas lapse oksendamine vähenema. Lasin vaid teha mitmik , kus 5 erinevat).

Siiralt kahetsen rota vaktsiini. Mina ei ole ainuke, kes peale vaktsiini on näinud last transformeerumas. Tüüpilised kõrvalmõjud: roheline kaka, laps on jonnakas/röögib, ei suuda iseseisvalt kakada, gaasid, rohke piima väljaheide. Beebi grupis kus ma olen, umbes 80% lastest on ülaltoodud kõrvalmõjud. Rota viirus on alles katsetamise järgus ja meie lapsed on selle vaktsiini katsejänesed. Rota vaktsiin EI anna kaitset ja laps võib nakatuda sellesse isegi siis, kui ta on saanud kõik vaktsiinid. Isegi vaktsineeritud laps, kes nakatub rotasse lõpetab haiglas. Kõige hullem ongi selle vaktsiini juures just mõju lapse seedesüsteemile. 

On ka lapsi, kellele ei mõju see sedasi, kuid soovitan üle mõelda, kas see on seda väärt? Kindlasti talitada oma sisetunde järgi ja emana tead ju oma last kõige paremini. Ärge kuulake nende arstide kaagutamist, me kõik teame, et vaktsiinid on head ja neid on vaja ja ühesõnaga bla bla bla. Miks ei räägita kõrvalmõjudest? Iga rohi tuleb kaasa paberiga, kus kirjas võimalikud kõrvalmõjud.

Kui peaksin kunagi saama teise lapse, siis see vaktsiin jääb kindlasti tegemata! Ma pole vaktsineerimise vastu, kuid olen pealesurutud vaktsiinide ja ´´kui sa ei tee siis...´´ . Ma tean seda väga hästi.

Kallid emad, lugege kirjandust, lugege võimalikke tagajärgi, lugege kui mõtekas on see vaktsiin ja usaldage ennekõike oma sisetunnet. Sina tead oma last kõige paremini!

PS! See ei ole kellelegi pealesurutud, et ärge tehke. Kirjutan hoiatuseks ja et asi ei oleks liialt ühekülgne. Meie kasvasime ülesse ilma selle vaktsiinita. Eestis kasvavad lapsed ülesse ilma pneumokokki vaktsiinita, mida siin Norras tehakse ja Norras kasvavad lapsed ülesse ilma tuberkuloosi vaktsiinita. 


Siit saab lugeda rotaviiruse kõrvalmõjusid. Oleks mulle see kätte antud arstijuures, oleks ma kindlasti ei öelnud. See teebki mind väga kurvaks, et vanematele ei anta kätte kõrvalmõjude lehte. Kui keeldud vaktsiinist, tuleb mingi paber allkirjastada. Aga miks mikks allkirjastada ka paber, kui olen nõus vaktsiiniga, et nn omal vastutusel?


http://rx.ee/r/4079-rotarix.html?start=5

(TÄIENDUS: Kui ma selle postituse kirjutasin, siis see lehekülg oli nähtav, kõik kõrvalmõjud olid ilusasti välja toodud: sooletuppus nende hulgas, mis on väga tõsine ja eluohtlik seisund. Minu beebigrupis ühe ema lapsel tekkis peale vaktsiini see. Õnneks lapse elu päästeti operatsiooniga.)


TÄIENDUS: Meie saaga lõppes siis sellega, et Aroni soolestik on siiani väga tundlik (laps 2a5k). Teist rotavaktsiini doosi ta tegelikult ei oleks tohtinud saada peale esimest vaktsiini,sest esines juba ülitundlikkus vaktsiini suhtes, kuid loll olin ja lasin ka end teist korda ära rääkida. Laps hakkas alles liha sööma aastaselt, piima ei anna üldse, kuna tekivad väga rasked vaevusi tekitavad gaasid. Pean üldiselt valiv olema toiduga, kuid on järjest paremaks läinud. Keeldun talle ikka magusat andmast, kuna ühel korral sai ampsu balgia vahvlit ja terve öö karjus valudes. Et selles suhtes karuteene on tehtud ja soolestik on tal ülitundlik.


M.A

8 kommentaari:

 1. Meie issi ütles kohe et ei mingit rotat,seda sama meelt olin ka mona ja jumalale tänu,meil on suurepärane perekas,kes samuti ei soovitanud,kirjutasime avalduse rotast keeldumise kohta ja meie piiga seega terve nagu purikas��

  VastaKustuta
 2. Anonüümne27.1.16

  Maris, homöopaatiaga saab lapse organismi tervendada.
  Otsi terapeut, kea sellega tegeleb.
  Soovitan youtoubist vaadata filmi "vaktsineerida!?!"

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Et siis posimisega saab lapse organismi tervendada??? Palun jätke mõned asjad siiski enda teada!

   Kustuta
 3. Anonüümne9.6.16

  Vaktsineerimise vajadus riikide kaupa on siiski sõltuvuses antud riigis esineva haiguste hulgaga.
  Mina ei ole teadlane, et saaksin nii julgelt võtta vastutuse teistele jagatava info osas, nagu Teie seda teete vaktsineerimise vajalikkuse osas.
  Ma ei poolda ega ka ei ole vastu, kui on vaja, siis tuleb teha, kuid talupojaloogikaga puusalt tulistades ma nii julgeid väiteid ei loobiks.
  Kui uurida kirjandust, sisi on tegelikult ka välja tulnud juhtumid, kus väidetavad vaktsiini drastilised kõrvaltoimed ja tagajärjed on tegelikult hoopis kindlustuspettuseks osutunud.
  Ühtlasi on ka paljastatud konkureeriva ravimifirma laim. Isegi, kui artikli või kirjandusteose juurede on märgitud tiitliteks doktor või muu taoline, tasub uurida, millega , kui üldse, see doktor on oma tiitli on välja teeinud ning mis on tema teaduslikud saavutused.
  Lõpuks on see iga vanema enda otsus aga ma ei poolda kontrollimata fakte ning selle avalikus ruumis kuulutamist.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aga ometigi tean ühte last kes suri vaktsineerimise tagajärjel. Surmatunnistusel sedasi veel kirjas.

   Tean mitut last kes said rota vaktsiini ja said ikka selle viiruse ning olid haiglas tilgutite all.
   Tean last kellel tekkis sooletuppus rota viiruse tagajärjel ja pidi operatsioonile minema.

   Mina ei ole öelnud, et kindlasti ei tohi teha, kuid tõim välja tagajärjed ja lingi, kus kirjas mis on kõrvalmõjud. Tobe on minna ja lasta teha miskit lapsele, mille kõrvalmõjusid ei tea. Nüüd olen targem ja küsin infolehte kõigi vaktsiinide kohta.

   Minu faktid on elulised näited ja minu kui ka teiste lapsed on selle katsejänesed. Iga vanem ise otsustab, kas teha või mitte.

   Kustuta
  2. Ahjaa ja peale teist rotat vahetasin arsti ja uus arst ütles, et ei oleks tohtinud teha teist vaktsiini, kui lapsel esines nii suur ülitundlikus esimese vaktsiini suhtes. Seega ei ole ma kusagilt muti august võtnud välja seda juttu. Ja link on ametlik rota vaktsiini oma, mine ja loe kõrvalmõjusid!

   Kustuta
 4. Anonüümne24.9.16

  Tahaks teada, miks leiate, et B hepatiidi vaktsiini ei tohiks lapsele teha ? Kui laps nakatub B hepatiidiga enne esimest eluaastat jääb ta 99% kindlusega krooniliseks hepatiidihaigeks. Ja kuitahes hästi oma last "kaitsed" ei ole võimalik nakatumise riski välistada.
  Sama küsimus tuberkuloosivaktsiini osas.
  Nõustun sellega, et kui esimesele vaktsiinile oli reaktsioon siis teist teha ei tohiks. See oli igati arsti möödapanek.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Inimlik loogika utleb, et alla-aastane laps eriti on alles kujunev orn organism ning isegi vaktsiini norgestatud viirusega voitlemine voib ta maksa jm taiesti havitada.
   Liitvaktsiin aga voib pohjustada niivord kohutavaid tagajargi, et seda ei soovita kull mitte kellelegi. Haigused on kull risk, kuid ema nousolekul lapse sandistamine on veelgi hullem.
   Oma tutvusringkonnas 2 vigast last, kes kuni vaktsineerimiseni olid 100 % suureparste naitajatega. Tana on uks neist liikumishairega autist, teine konevoimetu kurt autistlike nahtudega....Moelge!

   Kustuta