20.4.16

Britton BC-50 beebimonitor

Kuna kolisime suuremasse korterisse, mis on tegelikult maja esimene korrus, koos aiaga, siis avastasin, et meil on vaja beebimonitori. Otsisin pikalt ja lõpuks pea huugas juba valikutest.

Kahjuks ega palju valida ei olnud, need mis olid internetis kiidetud, olid kõik kaameratega, kuid minul oli just vaja pisikest, mille saan vankrisse panna või voodi peale. 

Leidsin kaks beebimonitori Britton BC-50 ja Babymoov Premium Care. Internetist polnud võimalik leida tagasisidet Brittoni monitori kohta. Samas Babymoovi kohta leiab pigem tutvustavaid videosid, kuid puudub konkreetne arvustus. Otsustasin Brittoni kasuks.

Toote info:


 • Täisdigitaalne, segajatevaba, tegevussagedus 863 -870MHz;
 • Automaatne otsing ja hüppamine vabale kanalile;
 • Tegevusraadius vabas õhus 500m;
 • Madal kiirgustase (ainult 8% normal DECT ja 40% ECO DECT);
 • Automaatne kiirguse taseme vähendamine poole võrra, kui saatja ja vastuvõtja on üksteisele lähedal;
 • Lapse toatemperatuuri näidik vastuvõtjal;
 • Öövalguslamp saatjal;
 • “Levist väljas” häire nii audio kui visuaalselt vastuvõtjal;
 • LED mõõdustik vastuvõtjal;
 • “Tühja patarei” hoiatus nii saatjal kui vastuvõtjal;
 • Muudetav mikrofoni tundlikkus saatjal;
 • Vibratsioon vastuvõtjal;
 • “Tagasirääkimise“ funktsioon;
 • Laadimisalus ja laetavad patareid komplektis.

Mis mulle väga meeldib vastuvõtja juures on see, et on piisavalt väikene, et pista taskusse. Temperatuuri mõõdik on olemas, tagasirääkimise võimalus ( seda saab kasutada hiljem, kui laps on vanem) ning on võimalik panna vibreerimise režiimi peale. Seda kasutan tihtipeale, kui köögis süüa teen ja ventilaator töötab, siis raske kuulda häält, kuid laua peal vibreerib ta piisavalt kõvasti ning dušši all käies olen pannud vibreerimise peale.

Saatjal on võimalik muuta mikrofoni tundlikkust, mille ma üldjuhul alati põhja pannud. Selletõttu ka on monitor tööle läinud, kui üleval naabrid kõnnivad, kuid kui panna vähemaks, siis kuulen ainult lapse nuttu. Tahaks juba sahistamise peale jaole saada, muidu nutab end ülesse. Öölamp on hea asi, kuna ei hakka oma kilpkonna öölampi reisidele kaasa tassima, siis hea kasutada monitori oma. 

Suureks plussiks on laetavad patareid, siis ei ole seda jamamist, et osta pidevalt uusi patareisid, kuna siis maksaks vaeseks end lõpuks. Ka positiivne on see, et üldjuhul hakkab vastuvõtja piiksuma, kui patareid saavad tühjaks. Kasutan monitore igapäevaselt ja laen kord nädalas. Aku vastupidavus on minu arust fantastiline.

Miinuseks võiks lugeda, et kui saatja patareid tühjaks saavad, siis hakkab piiksuma kõvasti ja äratas poisi ülesse. Aga see piiksumine tuli ka alles pikalt pärast vastuvõtja pikka piiksumist, mida ma ignoreerisin. Seega tuleb hoolikalt monitore laadida.

Raadiuseks on küll mainitud 500 meetrit, pole ise katsetanud järele, kuid kahtlen selles. Katsetatud sai kusagil 200 meetriga ja oli okei. Eks oleneb, kas paneelid, mets, tuul, segajad jne. See jäägu igal ühel endal katsetada.

Suureks miinuseks võiks tuua ainukesena välja selle, et küll on lubatud teda miinuskraadidega õue panna, kuid ometigi monitori termomeeter lakkas töötamast juba kolmandal nädalal. Ehk sain vigase monitori, vot ei tea.

Kokkuvõtteks võiks öelda, et on minule meeldib ta, nuriseks ehk selle termomeetri üle, kuna oleks tore teada palju talvel külma vankris näitab. Ostetud sai ta just selletõttu, et vaja oli vankrisse panna, kuid monitor ise töötab miinuskraadide juures edasi probleemideta.

Beebile leheküljel on hetkel kõige odavam:

http://www.beebile.ee/beebimonitorid


M.A


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar