9.6.16

Medela Swing rinnapump

Raseduse ajal oli mul palju aega ning otsustasin googeldada enamus toooteid, mida lapsega vaja on läinud. Lugesin arvustusi ohtralt mitmes keeles ja lõpuks leidsin endale super hea rinnapumba.

Paljud ütlesid, et mis sa sellest ette ostad, et äkki ei tulegi pima või ei lähe vaja, kuid ma teadsin juba algusest peale, et rinnag ma toidan ja võitlen kasvõi põisar silmes.


Mina kasutasin esimesed 6 kuud rinnapumpa iga nädal. Kokku olen sügavkülma pumbanud kindlasti üle kahe liitri piima. Kahjuks olen ka palju pidanud ära valama.

Rinnapump aitas ka mul piima rinda tagasi saada, kui poisil hambad tulid ja ta ei võtnud üle nädal üldse peaegu rinda, ainult öösel ja siis kui hambad välja tulid, oli piima isu kohe tagasi kuid minu rinnas piim aga peaaegu, et kadunud. Pakendis on hunnik asju, mis mõnede jaoks vajalik, mina aga otstarvet ei leidnud. Näiteks pudeli hoidja, lutipea hoidja, laadija ja pael pumba jaoks, et kaela riputada seda vms. 

Pakendis siis laadija, pump, pael, kott, lutipudel, pudeli hoidja, pudeli kork, luti kork ja hoidja ning vahetusklapp (mis on väikese kile sees).Lutipudel on super! Poisile sobis see kohe alguses. Mõte on sellel siis selline, et lutt on ainult üks, pole nr 1,2,3 suurust vaid on üks suurus ehk ka nibu suurus ei muutu ju beebi kasvades. Piima tuleb sealt täpselt samamoodi nagu alguses. Selle pudeli mõte ongi see, et laps peab imema, et piima kätte saada ning piima voolavus on väga ligilähedane rinnale.

Esimesel pildid on näha, kuidas panna luti pea kokku. Ehk et saada õige voolavus, siis mõlema pea augud peavad olema vastamisi kokkupanemisel. Teisel pildil olev sälk läheb siis beebi alahuule vastu.
Lutti on väga mugav asetada selliselt peale ning valmis ta ongi. Tundub üli keeruline ja tehniline kuid iga päev teed sedasi, siis asi saab kiirelt selgeks.Pump iseenesest on piisavalt väikene ning suhteliselt vaikne. Kõige ülemine nupp, kus on ring peal, see siis paneb pumba tööle ja on masseerimis režiim. See režiim masseerib õrnalt rinda ning kui rind vaikselt tilkuma hakkab, vajutan alumisele nupule, kus on nool peal. Plusiga saab lisada pumpamise tugevust, kuid minu arust esimesest ja teisest astmest piisab. Teine oli juba lõpupoole veidi valusam. Proovisin nn kuivalt kui mitu astet sel on, siis ei saanudki täpselt aru. Manuaalis ka kirjas ei olnud.

Pumpamine on väga individuaalne, et kui küsida, kaua võtab ühe rinna pumpamine, siis ma vastaks nii, et minul võttis kusagil 5-7 min aega pumbata 100ml piima.Mina olen olnud selle rinnapumbaga väga rahul. 

http://www.lastekaup.eu/medela-swing-elektriline-rinnapump/

Kahjuks on aeg ta müüki panna. Soovitan soojalt emadele, kes planeerivad osta rinnapumpa- siis  Medela Swingi, ta lihtsalt on oma hinda väärt.M.A

4 kommentaari:

  1. tere. kas pump veel alles?

    VastaKustuta
  2. tere. kas pump on veel alles?

    VastaKustuta
  3. Ka meie soovitaks Medela Swingi. Tõesti hea toode!

    VastaKustuta