25.7.16

Kallis Uni,

Hülgasid mind täpselt aasta tagasi, kui 8ndat kuud rase olin. Pole möödunud tunde, minuteid ega sekundeid, kus ma ei oleks Sinule mõelnud.

Mõtlen tihti nendele ilusatele 12 tunnistele unedele, kui rõõmsalt ja puhanud ma üles ärkasin. Nägin Sinu pärast ilus ja noor välja, nüüd aga silme alused on süsimustad, kortsud on näkku tulnud, kaal on kadunud, riided ripuvad ja mõistus samuti jättis mind maha.

Kallis Uni, Sinu lahkumisega, käivitasid ahelreaktsiooni, igal õhtul magama minnes, ma kutsun Sind, kuid ainult õrritad mind paari tunniga. 

Lõpuks leppisin mingil hetkel isegi selle paari tunnigagi, kuid siin viimasel ajal ei ole sedagi.

Ma küll ei ole Sinu lemmik kunagi olnud, kuna võõrastes kohtades tulid Sa raskelt, kuid isegi seda ma igatsen, nüüd ei ole lihtsalt võimalust isegi proovida. Sain lapse just magama ning lamasin tema kõrvale ja jäin Sind ootama. 30 minutit pikutasin nagu loll seal ja lõpuks leppisin reaalsusega,

Sind enam ei ole. Kuid loodan südamest, et tuled tagasi. Tean, et rumal ootus ja lootus, kuid olengi rumal ja jään Sind ootama.

Pean tunnistama, et armastan sind rohkem kui oma meest või last. Räägitakse tõelisest armastusest, et küll ta tuleb. Nüüd mõistan, et oled mul alati olemas olnud ja ma ei hinnanud Sind ja nüüd oma rumaluse tõttu kaotasin Su.

Anna andeks ja palun tule tagasi, ma igatsin Sind väga!

Kallis Uni, lase mul magada!

Sind igatsedes,

Maris Altma

3 kommentaari:

 1. Anonüümne25.7.16

  Muide, telemees Marko Reikopi kohta on kirjutatud ja ta ise öelnud, et ta ei maga üldse või magab väga vähe - võib-olla ta konsulteeriks sind, kuidas on nii elada või kust abi otsida.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Ei mul endal unega probleeme ei ole (muidu) aga laps ei maga, siis keegi ei magam :D Muidu ikka hommikuti teen lapsega uinaku aga tal unetsükkel jälle muutumas ja vist jääb see ka ära. Eks kõik vanemad on elanud selle magamata 5a üle 😆

   Kustuta
 2. Anonüümne25.7.16

  Kui ikka üldse ei jaksa ja väga väsinud oled, siis soovitan unerohtu võtta. Tuleb mõistusega võtta muidugi, sest tekitab sõltuvust nagu taolised ravimid ikka. Samas parem see, kui üldse maha surra.

  VastaKustuta