18.10.16

Beebi/lapse seksuaalsus

Pikemalt olen mõelnud kirjutada sellel teemal, kuna vaatan, et sellest väga ei taheta kirjutada, kuid minu arust on see väga tähtis teema.

Eriti poisslaps leiab oma meheau üpris varakul ülesse. Minu poiss avastas selle kusagil 3-4 kuuselt. Emana on seda ikka väga imelik vaadata, kui laps nutab mähkimislaual, kuna ta vihkab riiete vahetamist ning äkitselt krabab oma nokust ning on vait kui sukk. Esimest korda kui ta tegi seda, siis mõtlesin, et tahaks maa alla vajuda. Kusagil kuue kuuselt tekkis tal erektsioon ja oh issand ausalt, no nii piinlik oli seal kõrval seista ja üritada siis viisakalt ta kätt ära liigutada ja siis kuidagi sealt noku alt see tükk kakat kätte saada. Nüüd siis on ta seal maal, kus ta kisub eesnahka endalt maha. Neil kellel poisid on siis kindlasti teavad täpselt millest räägin.

Nõuka ajal oli selline asi lubamatu ja lapsele keelati puutuda või isegi ligilähedale suguelunditele minna. See oli päh, see oli paha asi  ning hoia eemale. Tegelikult see on kõige hullem asi, mida sa oma lapsele teha saad. On teaduslikult leitud seoseid alla surutud seksuaalsuse ja pedofiiliaga. See on siis n.ö kõige hullem tagajärg. Alaväärsuskompleks, poistel erektsioonihäired, tüdrukutel probleeme orgasmiga ning end mugavalt tunda, et kedagi endale ligi lasta, emotsioonide allasurumine jne. Kõik viivad isiksusehäireteni.

Miks beebid/lapsed end katsuvad?
Täiesti pisikestena nad avastavad kõike mis on siis kehast väljapool-nina, kõrvad, näpud, varbad ja ka noku (poistel varem, kuna nagu mainisin, on see kehast väljapool). Hiljem juba näiteks, kui laps on väga stressis või kodus on pinged, siis on üks väljendusviisidest enda katsumine ja tüdrukutel näiteks alaosa hõõrumine erinevate esemete külge. Kui laps teeb seda väga tihti, siis üldjuhul näitab see, et ta üritab endast pingeid välja saada. Siin ka minu poisi enese katsumine mähkimislaual, kuna see tekitab talle stressi. Jah, olen üritanud ka mujal tema mähkmeid vahetada, see ei seondu kohaga vaid tegevusega.

Kuidas käituda?
Minu poiss on veel pisikene, seega tema katsumine piirdub hetkel ainult mähkimislauaga. Kuid tean näiteks oma kahe sõbranna tütreid- nad ka usinalt avastavad end. Ühe tütre emal näiteks oli suhtes palju probleeme ja selletõttu ka muutus lapse enese katsumine palju intensiivsemaks. Sellises olukorras ehk polegi muud teha, kui vaadata üle oma  kodune olukord, et otsida põhjust, miks laps seda teeb. Muidugi kõigel ei olegi põhjust. Laps ei tea, et tema tegevus on erootiline, tema tunneb end lihtsalt hästi (LOE SIIT ARTIKLIT).

Last EI tohi keelata ega alavääristada, et see on mingi õudne elukas tal seal all ja et ta hoiaks elu eest sellest eemale. Avalikus kohas tuleb lapsele seletada, et kas sa näed inimesi tegemas mida sa teed, et me avalikult ei tee nii. Kindlasti psühholoogidel on paremaid väiteid, kuidas täpsemalt ja rohkem diplomaatilisemalt lapsele seletada, miks ei tohi end katsuda/rahuldada avalikult. Last ei tohi halvustada, häbistada või karistada tegevuse eest!

Mina ise olen mähkimislaual öelnud, et noh nüüd on aeg käed kõrvale panna, kuna ega sa käed mähkmes ringi ei käi. Mees mul võttis algusest peale seda vabalt ja naljatab mähkmeid vahetades, et noh täna suure noku päev. 

Eks mul on veel pikk tee ees ja palju seletamist teemadel, millest ise noorena vasakule ja paremale jutustasin, siis nüüd emana on tunne, et ma kokku kuivanud ja suureks moraalijüngriks hakanud (mida ma vihkan vanemate inimeste juures kõige rohkem, endal selline porno selja taga). 

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar