11.1.17

Mida panna selga külmaga?


Juba 19 detsember, kui ma maandusin, siis see +4 tundus minu jaoks -10. Norras siin -7c oli mul jope all ainult t särk. Eestis ma konkreetselt külmetasin kogu aeg. Ma ei hakka rääkima nendest viimastest päevadest- lumetorm ja miinus, mis tuulega tundus -25c.


Kuna ma ei arvestanud SELLISE külmaga, siis Aronile talvekombet ma kaasa ei võtnud, kuna ei uskunud elusees, et nii külmaks peaks Eestis minema- siiani kõik ilmateated panid mööda. Õnneks lennuk Norra läks meil 6 jaanuar ja kaks päeva külma ei olnud midagi.

Aronile sai soetatud paks soojakott ( VOKSI), siis ma väga talveriideid tal ei kasuta, sest ta veel naudib kärus istumist ja mina naudin, et ma ei pea muretsema, et ta auto alla jookseb (veel).Enamus aja Eestis olles kandis ta Reflex talveparkat, kui käisime poes või läksime korraks õue. Pähe panin alguses Reima k/s mütsi (ülemisel pildil) aga tuul oli nii suur, et vahetasin selle Kivat talvemütsi vastu välja. Kindad on tal Meltoni villa omad ning kaelussall H&M. Nende Stonzidega oli selline komöödia. Alguses ei võtnud ta jalgu üldse alla ja mõtlesin juba, et issand mida ma teen. Panin juba tagasi müüki ja ostsin talle SuperFit talvesaapad ja siis paar päeva hiljem oh imet, hakkas Stonzidega kõndima (proovisin nii muuseas). Võtsin müügist maha ja kannab mõlemaid vaheldumisi. Stonzid lähevad talle jalga igapäevaselt , kuna teeb vankris lõunaune, siis jalad on soojas ka -15c juures. Superfitid lähevad jalga, kui lähme kõndima ja kelgutama. 

Reima k/s müts: 10€
Reflex parka: c.a 65€ (599nok)
Melton k/s kindad: c.a 12€ (99nok)
Stonzid (koos juurde ostetud sisuga): 60€
Kivat talvemüts: 50€ (jep, Norras on sellel mütsil selline hind. Õnneks mehe vanemad tegid kingituse, ma ise ei oleks elusees ostnud nii kallist).

Uhh, ma tean! See muster on ajuvaba. Iga kord, kui ma talle selle komplekti selga panen, siis pildistan või vähemalt proovin pildistada (kellel poisid on, siis teavad, neid üsna keeruline pildile saada). Mäletan ise käisin poes ja nillisin täiega seda meriinovilla body ja pükse. Mõtlesin, et oleks võinud ka püksid olla sellised aga ilmselt oleks liiga kirjuks läinud.

Komplekt iseenesest on niivõrd soe, et kui õue magama läheb, siis tõmban vaid Name It softshell kombe peale ja rohkemat ei olegi vaja. 

Mõtlen juba pikemat aega mida teha kampsunitega, mis talle ostnud olen, kuna ilmselt ei lähegi mul neid vaja, kuna need meriino toodetega saan terve talve ja kevade üle elatud.

Reflex:
Meriinovilla body: 25€
Meriinovilla püksid: 22€
Tooted on 100% meriinovillKui Eestis lumi maha tuli, siis pidime temaga kelgutama minema. Vaatasin tema softshell kombet ja mõtlesin, mida teha. Õnneks ma võtsin selle kombe kaasa ja tõmbasin palja ihu peale. Jalad, pea ja keha olid tal soojas aga kindad muidugi, mis mul need õhukesed kaasas olid, ei sobinud kohe üldse kelgutama (Melton k/s kindad). Jalga tõmbasin talle Joha villasokid ja Superfit talvesaapad. See kombe on ikka fantastiline asi. Saime selle mehe vanematelt kingituseks- usun, et ise ei oleks ma seda raatsinud osta.

Reflex meriinovilla kombe: 65€
Joha villa sokid : 10€

Kombe on 100% meriinovillM.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar