15.1.17

Pimp my Kitchen

Nägin vaeva terve nädala ja eile oma unearvelt panin ka köögi lõpuks kokku ja olen endaga nii rahul, kui rahul üks inimene olla saab.Enne, kui köögi kokku panin, värvisin teatud osad üle Vintage värviga. Ma ei oskagi öelda, kas Eestis müüakse sellist värvi- usun, et jah, kuid kas seda samat firmat?


Ausalt, lapse kõrvalt midagi teha on ikka päris keeruline, kuid ma põhimõtteliselt ostsin endale aega kõigega- andsin talle telekapuldi kätte, ning hiilisin kõrval tuppa värvima.
Andsin talle oma telefoni ja hiilisin kõrval tuppa värvima. Muidugi tema päevaste unede ajal värvisin ka.

IKEA köök originaalis..ja IKEA köök pärast minu tuuningut. Eile oleksime tegelikult pidanud ka köögitarvikud IKEAST kätte saama, kuid kahjuks ei jõudnud. Seega tuleb järgmine nädalavahetus ette võtta väike sõit.


Plaanis juurde osta veel:

On inimesi, kes arvavad, et köök pole mehe jaoks, siis tulge siia sajandisse ning elage tänapäevas. Poistele- mitte kõikidele, kuid minu poisile meeldib köögis askeldada, nagu tema isa. Seega tundus see hea ja õige kingitus Aronile. Täna askeldas seal juba tükk aega omaette- tõstis potte sinna-tänna. Esimest korda üle ma ei tea kui pika aja, saime mehega rahus hommikusööki nautida- ilma, et üks Aronil järel ei jookseks või teda ei lõbustaks, hiljem külma teed mõruda näoga jooks.

Ma imetlen nüüd edasi oma meistriteost ja ka ilusat päikselist ilma.

IKEA köök 89€
Lisad, mida tahan juurde osta c.a 30€
Proovi sellise hinnaga puidust kööki Eestis saada ja sinna juurde köögitarvikuid.

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar