5.4.17

Baby Jogger vihmakile puhastamine

Päris mitmeid nädalaid olen seda vihmakile vaadanud ja proovinud puhastada Cifist kuni seebini- tulemust ei andnud mitte miski. Ma üldiselt suur kemikaalide vihkaja, kuid üks Cif on eelmistest omanikest siia jäänud ( pea 2 aastat tagasi kolisime siia). 
Mõtlesin, et mis seal ikka kaotada ning proovisin kookose rasva ja püha imet- peale puhtaks saamise, lõhnas ja läikis ka veel kile.

Mitte midagi keerulist. Vaja läheb, rätikut, kookoserasva ning švammi.
Švammiga hõõrusin (rohelise osaga ehk selle õrnema osaga) väga õrna kihi kookoserasva ühele kile poolele ning eemaldasin selle hoolikalt rätikuga ning kordasin sama teise poolega.
Sobib kõikide kilede puhastamiseks, mis tuhmuvad või isegi käru raami läikima löömiseks.
Tulemus on igatahes järgmine, aega võttis see kõik 5 minutit.

Kookoserasv on üldse imeline asi. Ise kasutasin terve raseduse 2x päevas end sisse määrides, et hoiduda venitusarmidest, kuna minu perekonnas on kõikidel naistel need tekkinud ja mul neid arme piisavalt kehal. Seega kohe rasedusest teada saades määrisin end 2x päevas sisse- hommikul ja õhtul. Nii kuni viimase päevani. Mitte ühte venitusarmi ka ei tulnud. Poiss on mul 2a4k  ning teda olen pesnud ainult kookoserasvaga, mille lisan vanni vee pehmendamiseks ning tema pesukäsna peale ja sellega pesen tema keha kui ka juukseid. Juustesse jõuan ma alati viimasena, et tal need rasvased ei jääks. Kookoserasval on veel sadu ja sadu häid omadusi, mida ma ei jõua siia kirja panna. Igatahes eelistage looduslikku!

PS: Kile ei tee see igaveseks puhtaks. Seismise ajal ta ikka tuhmub uuesti  ja tuleb korrata iga kord protseduuri.

M.A

2 kommentaari:

  1. Anna-Liisa20.6.17

    Aitäh! Ma googeldasin vihmakile puhastamist märtsis. Ei mingit head tulemust ja andsin alla. Kuidagi juhuslikult sattusin uue kile otsingul sellele postitusele ja no mida imet!!! Tegigi puhtaks! Uskumatu! Aitäh!

    VastaKustuta