18.6.17

Lennufirmade nänn lastele

Pea iga kuu viib lennuk meid kusagile. Eelmine kuu oli selleks Poola, üle-eelmine kuu Saksamaa jne.

Lapsega reisides on lendamine mõnes mõttes meeldivam, kuna kõik nunnutavad "appi kui armas poiss" ja tihtipeale lastakse kergemini läbi turvaväravate. 

Olenevalt lennufirmadest, jagatakse lastele lennukis tasuta nänni. Tüüpilise eestlasena võtan vastu kõik tasuta nänni mida võimalik saada. Ausalt, mees alati naerab, et saab veel eestlaslikum olla. 

( kõrvalepõige: Siin olid linnapäevad ning jagati igasugu tasuta pudeleid, vitamiine , roose - ühesõnaga kõike. Mina krabasin koos oma eesti sõbrannaga vasakule ja paremale asju. Tema marssis mingi poliitilise partei telgi juurde ja nõudis endale ka tasuta vahvlit :D Meie mõlema mehed naersid- üks norrakas, teine sakslane, et saab veel ida euroopalikum olla. Vist saab)

No lennukis samuti võtsin vastu kõik mis pakuti tasuta. Nänni oleme saanud siis KLMilt, Lufthansalt ja SASilt.


Peale raamatu, on poiss liiga väikene teisteks asjadeks nagu värvimine ja kleepimine. Liiga väikene kaisulooma jaoks... Või tal on elu suva sellest asjast lihtsalt.


KLMi pakis oli igast nuputamismängude raamat,värvipliiatsid ja passi kaaned.


Lufthansalt saime kolm erinevat asja. Mitte samalt lennult. Saime värviraamatu, koos pliiatsite ja teritajaga, kleepsuraamatu ning kaisuka.SASilt saime väikese raamatu,mille üle poiss oli jumala sillas. Saime kaks tükki. Ühe juba vahtis ribadeks. Saime ka ühe sellise karvase looma näpu otsa ( see leopard pildil), ülejäänud teised on tuttava omad, kes lennanud palju ning saanud erinevaid. Peaks ka rohkem SASiga lendama, tahaks ka selle kollektsiooni täis saada juba.

Mis nänni te saanud lennukitelt olete lastele? Huvitav mis lennufirma jagab kõige ekstravagantsemaid kingitusi.

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar