28.9.17

Wannabe Bugaboo

Mina ja Bugaboo kärud omavahel kohe üldse ei sobi. Proovi kuidas tahad, puudub see "säde". Ainukene Bugaboo mis tegelikult mulle veidi meeldib on Cameleon3. Samas ma ei ütle iialgi, äkki kunagi avastan hoopis, et meeldivad kõik nad väga. Küll aga Bugaboo lisad on vapustavad. Ma vist ostaks kõike mida lisadena osta saaks.

Kõige ägedam on see, et Priami saab ehtida ka Bugaboo kaarvarjuga. Vaja vaid osta  Donkey kaarvari, traadid ja kinnitused, kuna Priami enda kaarvari ei käi kinnituste küljest lahti.

Siin on Donkey kaarvari Priami küljes ( jah värv ei lähe kokku aga seal väga valikuid ei olnud). Ise ostsin käsitöö kaarvarju Bugaboole aga mis sobib ideaalselt Priamile. Hea vaheldus.

Ma olen kogu aeg unistanud Niark1 kaarvarjust ja nüüd saaksin seda teha. Ilmselt peaksin halli istme siis maha müüma, kuna pole nii väga kindel, kas nad omavahel kokku sobiks. Muidugi selline asi ehmatas Bugaboo fännid kaameks. Täielik pühaduseteostus! Uh, jah arvamused erinevad, kuna mul Priam juba ristatud nii mitmel moel Bugabooga, siis mis see kaarvarju külgepanek veel muudab. Muidugi on ka võimalus lasta õmmelda spets kaarvari oma maitse järgi, mida ma ilmselt kaalun kiivalt. Mmm kollane kaarvari! (PS: Bugabool tuli Donkey2 välja, mille uute kaarvarjude toonide seas on ka kollane)
Buffalo ja Donkey kaarvarjud sobivad peale Priami veel Cybex Miosele, Cybex Balios Mile ja Sile.Bugaboo organizer 

Kõige esimesena soetasin endale Bugaboo organizeri. Ma ei oskaks enam ilma selleta elada, igapäevaselt absoluutselt ideaalne. Kuna mul käru SSS enamus aja siis suurem kott oleks nii minul ees kui ka lapsel. Ta sobraks seal, ta taoks seda kotti jalgadega vihast ja see käiks mulle vastu liikudes. Kotti mahub päris palju asju. Lubatud kaal on 1kg ehk sellest väga üle ei tasuks minna.

Minul on seal mähkimisalus, kuna olen pidanud tal neid mähkmeid ka keset tänavat vahetama. Vahetusriided, kaks paari mähkmeid ja märjad lapid. Akupank, salfrätikud, juuksekummid, rahakott ja olenevalt ilmast ka päikeseprillid.
Kott on universaalne ehk on krõpsudega kinnitatav, mistõttu sobib iga käru lükkesanga külge.


Bugaboo telefoni hoidja

Telefoni hoidjast mul mingeid arvamusi ega mõtteid varasemalt ei olnud, samas tagasi mõeldes, kui palju kordi oleks see mugav ikka olnud aga mind natukene paneb muretsema üks AGA siinkohal. Kuna meie kliima on kaunis nagu ta on , siis 90% aastast sajab ja sellel ei ole mingit kaitset vihma eest. Mis võiks ju olla. See telefonihoidja on fantast asi muidugi. Kes vaatab endomondot, kes google mapsi, mina loen last magama pannes raamatuid ibooksist. Valikuid on sadu. Kuid kui vihma sajab, siis vaja ikka telefon ära panna, seega üleskutse Bugaboole, tehke ka vihmakaitse ümber. Ilmselt Aliexpressist saab ka sellist asja.
On universaalse kinnitusega ja sobib kõikide kärude lükkesanga külge, ka turvakaare külge, kui keegi oma lapsele multikaid või videosid tahab näidata.
Mina olen ostuga rahul, kift asi. Mitte küll eluks vajalik, kuid hea lisa, mida omada.

Bugaboo puuvilla tekk

Ahh, see tekk. Ma pikalt mõtlesib kas osta või mitte aga kui poes seda kollast värvi nägin, siis oli kõik- ostsin sekundi pealt ta ära.


Mõõdud:
101,5cm pikk
74,5cm lai
Tekk on imeliselt pehme ja terve suve oli ta ideaalne kate poisile, kui ta õues magas.
Tekk on 100% puuvill. Kvaliteetsest puuvillast, sellest saad kohe katsudes aru, muidugi hing ka vastav aga ausalt, on seda väärt. Kui plaanis veel lapsi saada, siis ost tasub end igal juhul ära.
Ma vaikselt silmanurgast piilun ka Bugaboo meriinovilla tekki aga selle hind on korralik- paar senti alla 100€ 🙊.
Bugaboo istmekate


Istmekate eriti sobib Cybex kärudele, kuna sellel on need tobedad rihmad, mis ei käi eraldi. Seega tavaline istmekate, kus sa pead rihmad aukudest läbi panema, on õudukas. Peab kõik lahti harutama, läbi toppima ja tagasi panema. Bugaboo istmekate aga sobib perfektselt Priamile, kuna üks pikk joon jookseb alla ning rihmade ümbert saab sulgeda krõpsuga, et istmekate alla ei vajuks ära ja püsiks. Säästab mul need 10 minutit pusimist.

Mul laps on hästi suur higistaja ja pean tunnistama, et antud kate on ainukene kus laps ei higista, peale lambavilla muidugi.

Antud tooteid on võimalik osta Scandikidsist või tellides babycare.nl lehelt.

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar