19.10.17

Ma olen šokis!

Süda peksab mul vist 150km/h. Süda paha, käed märjad. Ma vist saan mingi närvivapustuse kohe.

Kogu see Laura Kõrgemäe asi.. kõik need aastad ma olen teadnud skeemi, millel on palju tumedam külg.

Kunagi aastaid tagasi mu kunagine sõbranna "leidis" kusagilt rikka ärimehe, kes teda heldelt toetas. Siis vähe ma teadsin, et see sama I.J ( kõik aga hääldasid AJ) , Ameerika ärimees on sellise asja osaline ja Laura ka seal hulgas. Sõbranna sai heldelt 1500€ talt ja kutsus ka teisi. Nii mitu tuttavat läks, kokku tean viite. Kõik omast vabast tahtest. Kes toetas selle rahaga oma ülikooli, kes elas head elu, nii vähemalt kuulsin.

Ka mulle pakuti seda varianti aga ma ütlesin ei.

Kui täna uudised lahti lõin ja vaatasin seda tv3 videot, siis pidin pikali kukkuma. Tundsin kohe selle näo ära, kuna kunagine sõbranna näitas mulle tema Facebooki kontot.


Kirjutasin kohe ja küsisin, et kas see sama mees on ikka see sama mees.


Eesti on ikka nii väikene, uskumatu. See skeem on ilmselt julmalt lai ja hõlmab ikka päris tugevalt koorekihti. Tean nii palju, et kõik tutvusid omavahel kokaiini pidudel. Seda tõmmati vasakule ja paremale. 

Ma ei mõista kedagi hukka, kui omast vabast soovist sellist asja tehakse, aga see tumedam pool, kus konkreetselt vägistati ja kupeldati. 

Hea, et ma väga kaugel sellest kõigest. Kunagi ma nii tahtsin kuuluda sellisesse seltskonda, et rikkad ja kuulsad. Ma nii õnnelik, et mingil määral sõbranna ilmselt kaitses mind sellise elu eest või pigem ta teadis, et minust tema partnerit nendes asjades ei saa. 

Mitmed olid peale temaga magamist konkreetselt oksendanud, et nii vastik oli kogu see asi. Oma hea sõbraga rääkides just, mainis ka, et tal mitmed tuttavad läksid USAsse, kuid ta ei teadnud kes selle saatmise taga oli. Asi oli korraldatud peenelt ja üsna riskivabalt. Ka kohtus ta mitmete ärimeestega, kuna päris suur kontingent tema tutvusringkonnast kui ka minu omast olid selle kõige sees. Enamus vabatahtlikult, kuid keegi ju nad kokku viis omavahel.

Eesti kohtusüsteem võiks selle asja nüüd konkreetselt kätte võtta, ilma vabandustega ning teha eeskuju sellest. Kupeldamine ei ole enam see, mis ta oli 90ndatel, vaid palju peenem ja läbimõeldum. 

Kujutan ette sajad ja sajad tüdrukud hetkel loevad ja põevad, kas nemad tõmmatakse ka loosse sisse, sest veidi sobrades terves teemas saab kergelt tuhat kui mitte rohkem tüdrukut kokku loetud. Kõige rõvedam selle juures oli see, et see USA ärimees tahtis mega noori tüdrukuid. Mida noorem seda parem. Täis rõvedus 🤢

Ühesõnaga what the fuck!!!

M.A

10 kommentaari:

 1. Anonüümne20.10.17

  Kui see, mis Laura kohta kirjutatakse, tõsi on, siis on see rõve ja haige. Aga mu küsimus on nende tüdrukute kohta, et miks nad seda tegid? Olid nad vangis? Sunnitud? Vägistatud? Või oli see ikka vabatahtlik ja neile meeldis raha?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Selles suhtes tegid mis nad tegid vabatahtlikult, eks see nende endi asi. Mind pigem hämmastab selle vanamehe süstemaatilisus. Lugedes meedias kuidas ta kingitustega üritas ära osta ja manipuleerida, siis uskumatu. Minu jutus on konkreetselt naised, kes teadlikult tegid mis tegid. Mina ei mõista nende tegusid hukka, ma ei ole jumal ja see ei ole minu elu.

   Kuid paljud tüdrukud läksid usasse uskumusega, et toimub missivõistlus mille peaauhind on 15 tuh euri ja kohale jõudes oli mingi bordumaja kusagil kuurortis. Laura ei ole ainukene kes sedasi teinud.. lihtsalt on kavalamaid kupeldajaid siin Eestis veelgi.

   Kustuta
 2. Anonüümne20.10.17

  Teavet omades võta ühendust politseiga või teemat uuriva ajakirjanikuga.

  VastaKustuta
 3. Anonüümne26.10.17

  Tegelikult oleks aus see, et kui juba karistamiseks läheb, siis karistada juba kõiki ja ausalt. Siin loos ei ole ühte halba osapoolt, siin loos sõimab pada katelt aga ühed mustad on mõlemad.
  Me kõik teame et mehed tahavad noort liha, evolutsiooni värk, aga rõve on see kui naised lubavad end ära kasutada. Ise pärast oksendades.. No see küll pole evolutsiooni värk, et naised on nii rumalad.
  Ma arvan et kui kupeldajad saavad oma teenitud tasu, siis palun avalikustage ka need ebanormaalsed naised. Laura ja Zand, kui nad vangi lähevad, siis kindlasti avaldavad need nimed. Jääme ootama, julged teha- julge tunnistada!

  VastaKustuta
  Vastused
  1. See on keeruline teema. Hetkel on jutt seaduse rikkumisest. Kahjuks Eestis ei ole seqdust, kus prostitutsiooni ostjat karistatakse, nagu siin Skandinaavias seega sellele mehele ei tehta mitte midagi. Tema jalutab vilistades minema, olles kõva tõutäkk. Need tüdrukud, kes magasid temaga siiski tegid seda omal soovil. Me ei peagi aru saama miks nad nii tegid, see on iga inimese enda asi. Kui paljud on teinud igasugu hulle asju, ei tunnista keegi midagi.

   Kustuta
  2. Anonüümne27.10.17

   Tüdrukuid oma lollus niigi karistatud.Uurimist vajavad nende vahendajad,
   ma ei usu,et kogu "äri" piirdus vaid pärsia onkli ja Lauraga.Teenust "osteti" kordades väiksemate summade eest kui sel alal tavaliselt.

   Kustuta
 4. Et siis saame kõik kooris aru, et vanad pederastid on evolutsiooni värk? Mingi juhmakas noore lihaga klutt on vana pervo kõhualt läbi käinud, oksendab nurgas ja nüüd suuname süüdistuse selle ohmu kraesse?
  See on pederastia ja selle eest tuleb noore liha tahtjale tuline ora perse ajada

  VastaKustuta
 5. Anonüümne26.10.17

  Oh kui odavaid naisi ikka olemas...ka vahepeal vaadand tsikke instagramis, kellel igast uhked elamised, tihedad reisid ja fancyd restoranid, siis tekkind küsimus, et kuskohast see raha tuleb :D mõni on mingi suvakas iluteenindaja, vaevalt sellega nii palju teenib, et seda kõike endale lubada...
  igatahes, rõve on see prostitutsioon ja ei ole ka kahju nendest naistest, kes oksendasid. Keegi pole sul käskind seda teha.

  VastaKustuta
 6. Anonüümne28.10.17

  Usun siiralt, et pikka aega ei pane ükski pere vastsündinud piigale Laura nimeks

  VastaKustuta
 7. Anonüümne28.10.17

  peale magamist oksendada? hea, et magamise ajal ei oksendanud. krimiuudistes on räägitud, et kodanik oksendas magamise ajal ja lämbus omaenda oksesse. võehh!

  VastaKustuta