22.11.17

Kell 9:11

Ma arvasin, et olen juba hulluks minemas, kuna ei saaud aru, miks ma vaatan igal hommikul täpselt sekundi pealt samal ajal kella, mis näitas igal hommikul 9:11!

Alguses mõtlesin, et kokkusattumus aga kui pea-aegu nädal täis sai, hakkasin kahtlema ja mõtlema , mis selle taga olla võib. Mis märk? Mida Saatus mulle öelda tahab?

Beebigrupi chatis tõstatasin selle jutuks, et äkki kellelgi neist on aimu, kuna ma väga ei ole süvenenud esoteerikasse.

Üks emadest andis mulle lingi, kus on kirjas numbri kombinatsioonid, kui juhtud neid nägema. Otseselt 9:11 seal välja ei oldud toodud, kuid nii 9 kui ka 1 olid olemas ja juurde lisatud seletusega (SIIN).

"Hakka tegutsema, sul on kõik vajalik olemas. Kõik, mida oled viimasel ajal, viimastel aastatel soovinud, kõik on nüüd ja täna sinu ees füüsiliselt. Nüüd on aeg, kus sa pead iseenda sooviga silmitsi seisma, võtma või jätma, õppima või armastama."

Teine vihje oli ka tuttav: " 1 ja 9 nägemine viitab ka haigustest välja tulekut või väga stressirohke aja lõppu."

Tõepoolest on väga raske periood mu elus lõppenud ja üle pika aja tunnen ma end inimesena ja õnnelikuna. Ma küll inglitesse ei usu, kuid usun, et miski- kas Saatus või Universum saadab meile märke, mida tuleks märgata ja millega peaks tegelema, sest kui me sureme, meie hing taaskord uitab sama tühjalt siin maapeal, täitmata eesmärki, mis ehk mitmeid sajandeid tagasi talle anti. Seega mina isiklikult usun, et me peame neist kinni hakkama ja täitma nii palju kui suudame siinses elus. 

Ma olen pikalt mõelnud raamatu kirjutamisele. Mul on nii palju materjali kogutud ja kaks raamatut on valminud minu peas küpseks. Kui eile lugesin, mida need numbri kombinatsioonid tähendavad, siis teadsin, et aeg on käes. Ma olen küps ja olen valmis selleks. Ma oleks võinud raamatuid kirjutada 10a tagasi. Mul on tegelt lühijutte ikka päris korralik hunnik, kuid tol ajal ma olin nii ebakindel, siiani ehk olen, kuid olen piisavalt küps, et läbi kukkuda ja edasi astuda, mitte kokku kukkuda ja alla anda, mida oleks teinud 10 aastat tagasi.

Ja eile alustasingi raamatuga, mida olen tahtnud kirjutada 6 aastat. Täna, kui ma kella vaatasin, näitas see 9:28!

Äkki olen õigel teel?

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar