7.12.17

Näonaha hooldus 100% naturaalselt

Ma olen 99% ökoemme, ökomutt ja ökobitch. Kuidas iganes keegi kutsub. Ise olen ülimalt uhke selle üle. See 1% on seal hallis tsoonis- ehk näokreem ja meigitooted ei ole täiesti naturaalsed, kuid siiski ei ole see ohtlik minu tervisele ehk valgusfoori skaalal ei esine minu meigitoodetes punast tuld, teisisõnu tervisele kahjulikke kemikaale.

Nüüd, minu näonahk on täielik õudus. Kui ma neid Diane35 sõin, siis oli kõik ilus ja tore. Peale kasvaja avastamist, ma keeldun igasugustest hunjaadest, mis võivad mulle uusi kasvajaid tekitada. Väike osa minust usub, et süüdi on kaudselt beebipillid, sest ma ei võtnud neid punkt iga päev täpselt samal ajal (On tõestatud fakt, et küll munasarja vähi teket vähendavad hormoontabletid, siis muid vähivorme aga suurendavad, LINK- PS: ei ole mingi feik ummamuudu illuminaatide leht).

Igatahes on mind ''õnnistatud'' kohutava näonahaga. Päevade eel tulevad punnid, mis kaovad ära kusagil kaks nädalat enne järgmisi päevi. Mis annab mulle kuus 7 päeva ilusat näonahka. Ülejäänud aja tahaks end maha lasta. Ammu olen alla andnud igasuguste imekreemide kasutamisest. Akne näos peegeldab seesmisi probleeme.

Mida sa sööd-see sa oled. Nii ka minuga.
joon gaseeritud jooke- punnid tulevad (õnneks neist olen ammu suutnud lahti öelda- 12 aastat!!!);
magusat söön- punnid tulevad (ugh, naiste needus- šokolaad!)

Ma ei ole ime loom- loomulikult ma libastun ja söön enne päevade algust šokolaadi, nagu mõni vett joob. Nutan ja söön, vihkan end ja tahaks kusagilt kaljult alla visata. Ma vaatan seda kilo šokolaadi enda ees ja ütlen ei aga suu matsub edasi- nagu mõistus ja keha ei oleks sünkroonis. Usun, et ma ei ole üksinda siin oma probleemiga.

Aga ma olen leidnud endale imetooted, mis leevendavad näos punetust, mis ongi just kõige hullem minu meelest ja kõigele lisaks mu nahk ka kuivab. Punne saab peita aga punetavat ja kuivanud nahka on raskem, eriti kui sa ei soovi end igapäevaselt meikida. 100% nauraalne extra virgin külmpressi oliiviõli (see osta kusagilt ökopoest või gurmeepoest, sest tavalised kaubanduskeskute omad on segatud igast muude õlidega. Firmadel on odavam trahve maksta, kui päris oliiviõli sinna pudelisse panna), valge savi pulber (SIIT), neemipulber (SIIT), 100% külmpressi argaania õli (SIIT) ja teepuuõli (SIIT).

Savisid EI tohi segada metallidega, selletõttu on mul ka puidust kauss ja see nui. Olenevalt kui punetav on nahk, siis enda puhul kasutan 50-50 valget savi ja neemipulbrit. Oliiviõli lisan kaks tilka, teepuuõli kaks tilka. Lisan sooja vett nii palju, et ta ei oleks liiga vedel, et seda näole panna. Sarnane või konsistentsiga. Soovitan vett lisada põhimõtteliselt tilga haaval, sest mitmeid kordi olen üle ujutanud ja küll neemipulber muutub ajapikku tahkemaks, siis valge savi mitte.

Maski lisan ühtlaselt üle näo ja lasen 25 min olla. Eemaldan sooja veega (mitte kuuma) ja lisan argaania õli näkku. 

Argaania õli on selline fantastiline õli, et tema parandab küünte kasvu, juuste kasvu ja naha struktuuri. Isegi punnide vastu on ta hea. Õhtuti ma lisan endale õli näkku, kui magama lähen ja pole täheldanud, et see midagi halba teeks. Ma ei soovitaks igal õhtul seda teha. Pigem jätta näonahk rohkem puhtaks ja lasta tal hingata.

Nagu nendest linkidest saab lugeda, siis valge savi on niisutava omadustega ning ühtlustab näo tooni. Neemipulber on nahka rahustav nagu ka teepuuõli. Mõlemad aitavad punne ja aknet vähendada. Oliiviõli on samuti niisutav, seda just lisada neil, kellel on kombineeritud nahk ehk kohati kuiv nagu minul. Kui kellelgi on lihtsalt näonahk kuiv, siis puhtalt oliiviõli paar tilka rohkem kui muidu, valge savi ja apelsini õli- on segatüüpi ja rasusele nahale just hea.

Ma ise olen suur savide fänn ja aeg-ajalt teen ka šampoone savidest endale.

Enne ja pärast: 
M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar