22.3.18

Easygrow Lite+


Varasemalt kasutasin kevadel ja sügisel Mamas and Papas All Seasons soojakotti. Alguses oli roheline ja seejärel oli mul kollane. Olin üpris rahul temaga, kuid tihtipeale tekkis probleem, et laps tahtis magama jääda soojakotis aga päike paistis jubedalt peale jalutades ja oli mega kuum aga tema nõudis. Seega panin talle selle koti kinni, jalutasin magama ta ja eemaldasin siis magamise ajal pealmise osa, sest nagu ikka kevadel on meie suvi ehk enamus päikesepaistelisi ilmasid oli just kevadel ja päikese käes oli tohutult palav, isegi kui poisi panin sinna kotti magama vaid body ja pükste väel.

Seejärel otsustasingi, et vahetan Easygrow Lite+ vastu ta välja. Kott on õhem, kuid on võimalus pea ümbert eskimoks tõmmata, seega saan mängida villa riietega, mis on palju lihtsam minu jaoks.


Andmed:

Välis materjal: 57% polüester, 40% bambus viskoos, 3% spandex;
Seesmine materjal: 70% orgaaniline puuvill, 30% polüester;
Pikkus: 105/124 cm (pikenduseta/pikendusega);
Rihmade augud: 5 punkt;
Veekinde: 3000mm;
On vihma ja tuulekindel;

Selle vihma ja tuulekindlusega on nii, et ma ei läheks temaga jalutama laus paduka kätte aga nagu seal üleval kirjas on, siis peab 3000mm vihma kinni (näiteks võrdluseks Didriksons talvekombe peab 5000mm).

Olemas on viis punkt turvarihmade augud, neil kärudel, nagu Cybex, Thule ja vanemad Bugaboo mudelid, millel on ülemised ja külgmised rihmad ühendatud, tuleb veidi pusida, et lahti saada, kuid nii on ka teiste istmepehmenduste kui ka soojakottidega. Ülevalt saab kinni tõmmata nii palju kui jaksad tõmmata, ehk ka beebi oleks mõnusasti sees ja vaid näolapp väljas.
On võimalik kott avada nii palju, et selle saab teha n.ö mängumatiks.
Ma ei oska täpselt kirjeldada pealmist materjali, paljud on küsinud, et mis see materjal on- on ta kilejas või riide taoline. Ma pigem ütleks nende kahe vahepealne, et midagi softshelli taolist.


Materjal on hästi mõnus ja mulle meeldib muidugi ka tema välimus. Sobib paljudesse erinevatesse kärudesse, kui ka korvidesse/kookonitesse.

Mountain Buggy Urban Jungle

Cybex Priam

Mountain Buggy Mini

Kevadeks soovitan siiski leida midagi kergemat lapsele, kuna riietega saab alati mängida aga kui soojakott on liiga palav, siis pane mida tahes lapsele selga, ta ikka higistab seal ja just nii jäädaksegi haigeks. Eelistage naturaalseid materjale lapse keha vastas.

Sellised taolised kotid on veel:

  • Easygrow Lite (96/120 cm, pikendatav);
  • Easygrow LITE car seat (pole pikendatav, turvahälli ja kookoni/korvi);
  • Voksi Colibri (90cm, pole pikendatav);
  • Voksi Sky Light ( 100/125cm, pikendatav);
  • Voksi Breeze Light (100cm, pole pikendatav);
  • Voksi Move Light (turvahälli ja kookoni/korvi);
  • Nordlys Light Mini (85cm, pole pikendatav);
  • Nordlys Light (106cm, pole pikendatav).

Soojakotti saab osta SIIT, Voksi soojakotte müüb Eestis 4kids ja Nordlysi müüb vaid Jollyroom (kärusõltlastes on mitmed vahendajad, kes tellivad Jollyroomist).

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar