13.3.18

Kuhu minna kevadel reisile?-Dubaisse

Me olime äärepealt ostmas paketika Küprosele aga viimasel hetkel mehe äripartner, kes seal elab, ütles, et aprillis on veel jahe, halvimal juhul 17 kraadi, parimal juhul 23 kraadi aga tuul on jäine. Seega mõtlesime mida teha?

Mees lõpuks siis võttis minu pakutud Dubai ja hakkas uurima, kuidas saada hea reis kokku. Me ikka ei ole loodud paketireisideks. Kuigi see Küprose paketikas oleks lihtsalt olnud soodsam kui eraldi osta hotell. Lennupiletid olid soodsad aga hotelli hind eraldi oli kallis. Dubai on lollikindel, nii õhu kui ka veel temperatuurilt.

Ostsime lennud eraldi SIIT.

Saime 1100€ edasi-tagasi kõigile kolmele Turkish Airlinesiga. Lendude kogupikkus 9 tunni ringis, Istanbulis on vahemaandumised mõlemas suunas 2 tundi. Tahtsime öölendu, sest 2,5a terve päev lennata on enesetapp. Siis ta magab vähemalt. 

Oleks saanud tegelt odavamad piletid aga ma lasen ennem end maha kui peaksin veel Aerofloti sattuma. Ma ilmselt saaks tagasi vaid käru rattad ja kohver oleks ribadeks. Eelmisest korrast piisas. Muidu oleks lennupiletid saanud 100€ odavamalt inimese kohta.

Hotels.comil on selline lahe süsteem, et kui reisid palju, nagu minu mees, siis iga kümnes öö on “tasuta”. Tegelikult päris nii ei ole, vaid, et iga öö tuleb -50%. Seega ostsime mega kalli Mövenpick Ibn Battuta Gate 5* hotelli hommiku- ja õhtusöögiga ja saime 6 ööd 1200€.Võtame ka ühe päeva kõrbereisi ette, mis maksab meile kolme peale 120€. 4x4 Desert safari

Muidugi teeme ära kohustusliku Burj Khalifas käimise. Ostsin kombineeritud pileti ilma järjekorrata Burj Khalifasse ja Dubai akvaariumi (SIIN). Kindlasti käime ära Dubai kaubanduskeskuses ja vaatame purskkaeve.

Ühel õhtul sõbrannaga peole ka, kes Dubais elab ja üks päevane reis Abu Dhabisse, mehe sõbrannale külla.

Ma ei salli niisama vedelemist ja mitte midagi tegemist. Üle ennast ei tasu ka tõmmelda, aga et ma niisama 6 päeva passiks hotellis, on raha raiskamine.

M.A

2 kommentaari:

  1. Turkis airlines on selles suhtea üsna mugav lennuk+tausta süüa-juua, aga 2 tundi Türgi lennujaamas võib jääda väheks, kuigi äkki öösel rahulikum.

    VastaKustuta
  2. Me lendasime Israeli Turkish airlinsiga ja oli piisav aeg. Reaalselt halvimal juhul väravasse jõudmine võtab 45min, olenevalt kuo pikk järjekord on seal transferi väravas, see ongi see kõige hullem ja aeganõudev ootejärjekord.

    VastaKustuta