28.5.18

Mees, kes sittus püksi


Ausalt ma olen näinud ja kuulnud paljusid asju. Igasuguseid veidraid inimesi on siin maamuna peal olemas. Näiteks iha.ee portaalis, kus sõbranna rääkis, kuidas üks tüüp tahtis, et talle mude autosid peesse pistetakse või Saksamaa rongis BDSM paarike, kus siis üks oli ori ja teine emand (mõlemad naised). Emand jalutas siis keti otsas oma orja. 

Ja siis ei tea kust tuleb täitesti ulme lugu. Lisan kirjutise muutmata kujul:

TÄHELEPANU!

Tallinnas liigub ringi ahistaja/pervert, kes käib naistöötajatega ettevõtetes ning teenuse saamise ajal või teenindajaga rääkimise ajal urineerib ja/või kakab ennast täis. Eelmisel suvel käis ta vanalinnas ringi, täna sattus ta kesklinnas asuvasse ilusalongi.
Tegemist on umbes 40. eluaastates meesterahvaga. Väga viisakas, korralikult riides ja tal ei ole midagi sellist, mis kahtlust ärataks. Täna lasi juukselõikuse ajal vedela kaka püksi ja rikkus sellega ka salongi tooli. Tema kohta on juba pikemat aega käinud erinevates gruppides jutud.
Tekst on tal alati sama: ''Oih, mul juhtus õnnetus!'' Siis aga on juba hilja, sest selleks hetkeks on ta juba ennast täis lasknud. Samuti otsib pärast ''õnnetust'' naistega silmkontakti... Ilmselt saab ta sellisest tegevusest rahuldust.
Meie helistasime täna politseisse ning andsime sellest meesterahvast teada. PALUN KÕIKIDEL, kes on kirjeldatud mehega kokku puutunud või peaksid puutuma tulevikus, esitada politseisse avaldus, sest hetkel koguvad nad infot, et saaks alustada juurdlust!

Kommentaarides tuleb veel välja, et ta ei tegutse üksinda. Autos ootab teda naisterahvas, kes varustab teda puhaste riietega, et mees saaks edasi toimetada.

Ja kui keegi mõtleb, et kuidas ta sealt salongist siis nii lahkub? Siis jep, kõndiski sitt püksis uksest välja.

Ma loen ja ei suuda ära imestada. Nagu olen kuulnud igast naljakatest fetišitest aga see ületab küll minu ootuste piiri. Ei tea kas mehel on lapsepõlve traumad lahendamata, et elab neid keskeakriisis läbi. Et muud moodi ei mahu mulle pähe. Ärkan ühel ilusal või vihmasel hommikul üles, tunne on selline, et võiks püksi sittuda ja rahuldust sellest saada?

Vaesed töötajad, olles pea kolme aastase lapse ema, siis see hais- püha jumal, see hais! Tunnen kaasa teile, kes selle farsi pidid läbi elama.

M.A


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar