24.5.18

Phil & Teds GO
Andmed:
 • sobib alates sünnist;
 • 5 punkt rihmad;
 • kaal: 5 kg;
 • kokkupanduna: 54x44x19cm
 • istme laius: 32cm
 • seljatoe pikkus: 50cm
 • seljatugi kaarvarjuni: 67cm
 • kandevõime: 15kg;
 • pakikorvi kandevõime: 5kg;
 • istme kogupikkus (jalatoeni): 93cm + seljatoest kaarvarju alla 17cm;
 • EVA rattad.

See käru üllatas mind korralikult. Sellise hinna eest on käru küllaga, et hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Vedrustus on peidetud raami sisse, peale vajutades on teda tunda. Rattad on päris korralikust materjalist, siinkohal mainin ära, et see käru ei ole jalutamiseks niisama kruusateel. Ta on ikka reisi/auto/poe käru täielikult. Tuleb meeles pidada, et ta kaalub vaid 5kg, mistõttu tema kerguse ka kompaktsuse tõttu saab jalutada käruga lennuki salongi. NB! Kui otsustad käruga minna lennuki salongi, siis ta on käsipagas, ehk kui salongi on lubatud ÜKS käsipagas, siis see käru ongi see üks.

Ma temaga väljas ei käinud jalutamas, kuid selle raam on päris nõtke, mistõttu pakun, et sõit pehmem. Et raami nõtkust, kui teid poest välja ei lasta, saab proovida nii, et pidur peale ja liigutage raami küljelt küljele. Ta peaks siis nagu raamist painduma nagu mäesuusatajad umbes. Sai naljakas võrdlus.Pakikorv on täitsa okei, kui tõsta näiteks seljakott sinna, siis mahutab rohkem, kui laduda asju ükshaaval. Sellise suuruse kohta on ta üpris normaalne pakikorv, mahutades kuni 5kg.

Kokkupanek on sedasi omamoodi, et tõmba kaarvari lahti. Seejärel vajuta lükkesangal olevat nuppu ja lükka ülemine osa istme peale ja seal, kus jalge vahelt tuleb turvarihma auk, seal on üks pisikene rihm, millest tõmbad ja käru siis läheb kokku. Väga sarnane süsteem Baby Jogger City Tourile. 

Iste on täislamav ning on sobilik sünnist alates. Istme kalde muutmine on kahe nööriga külgedelt, suhteliselt sarnane Mountain Buggy omadele, kuid veidi teistmoodi.

Kaarvari ei ole suur, kuid alati saab lisada lisa “noka” kaarvarju külge. Neil pisikestel enamustel on väikesed kaarvarjud.

Õhutusava võrguga ei ole, kuid on võimalik eemaldada peatsest riie ning rullida see üles. Kohe spets kummist kinnitamise osad on olemas, mis hoiavad riide kinni.

Turvarihmad on 5 punkt, sama nagu kõikidel Phil & Teds kärudel. Pidur on plätu sõbralik, varbaid ei murra. 

Turvakaar ei käi küljele lahti vaid tuleb eemaldada eest. Küll käru kokku pannes turvakaar liigub eest, et ei jää sedasi imelikult nagu Baby Joggeritel.

Esirattad on lukustatavad ja võimalik istmele kinnitada turvahäll (see käib siis nööriga).Kärusse mahub istuma päris suur laps, et minu oma on 98-100cm pikk ja siit on näha, et ta mahub istuma vabalt. Kusagilt on kõrvu jäänud, et muretseti selle üle, et lapsel pole jalgu kusagile toetada, siis siit on näha, et tõepoolest ON jalatugi olemas ja korralik. See jalgade rippumise asi on päris lapses kinni. Minu omal tihtipeale ripuvad need mistahes kärus üle ääre, ta lihtsalt istubki mul nii nagu oleks tal kaks viie kilost melonit jalge vahel.

Lõpetuseks, et selle hinna (189€)  eest on käru piisavalt ning paljudel pole raha, et osta mingi hirmkallist kergkäru autosse.


Käru on võimalik näha ja osta Tartus Babyshopist ja Tallinnas Stroller24.

M.A

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar