PMS ja ''las ma vegeteerin seal nurgas paar päeva''


Kõik teavad, et naistel on päevad. Peaaegu kõik, ilmselgelt minu pea 4 aastane poeg veel selle tähendust ei tea, kuid olemasolust on tal selge pilt olemas, kuna talle meeldib vetsu minuga kaasa tulla ja niisama seal juttu ajada. Privaatsus ei ole kontseptsioon tema jaoks veel aga ma üritan, ausalt ma üritan.


Kui sa oled suhtes partneriga, hakkab välja kujunema rutiin, seal juures ka kord kuus on ''käed eemale'' nädal. Kuid mehed on lihtsad olevused ja nad ei viitsi pähe luua kausta nimega: HOIA NAISEST EEMALE. Tulemuseks on iga kuine üllatus ja stress, miks mu naine peast ära keeras.

Ma tahaks peaga vastu seina joosta ja teadvuse kaotada ning ärgata, kui see kõik läbi on- kõik tähendab FBI laadne ülekuulamine ja minu tunnete analüüsimine. Vahest ma küsin endalt, kas ma elan koos mingi salaagendiga, kes on välja koolitatud psühhoanalüütik või ta lihtsalt ongi selline.

Iga kuu pean aru andma, miks ma käitun nagu psühhopaat. Miks ma tahan ta pea maha raiduda või miks ma tahan kodust ära joosta ja peita end kusagil mahajäetud hoones, kuniks maha rahunen. Miks ma üldse närvis olen ja millest mul vaja maha rahuneda? Miks ma söön nii palju? Kas mul on mingi toitumishäire? Siis ma söön selle peale, sest see ajab masendusse, siis ma taon pead vastu lauda, sest miks ma söön nii palju, miks ma ei suuda end ohjeldada? Elu sakib, kõik sakib!

Need naised, kellel emotsioonid keevad nagu tuumajaama reaktori jahutusvesi, siis saavad aru, et sellised küsimused, igasugu küsimused... parandan, igasugu verbaalne suhtlus tekitab ahelreaktsiooni ja seda peatada on võimatu. Evakuatsioon on ainukene lahendus, kuid EI, temal vaja hakata mossitama, sest ma istun nurgas ja vahin tunde koorunud seinavärvi.

Depressioon? Ei, ma lihtsalt ei soovi sind mõrvata.

Ma olen väikestviisi feminist, kuid ma pole loll. Mehed ongi suuremad ja tugevamad, targemad kindlasti mitte aga ma tunnistan, et olen nõrgem. Seega lase mul siin nurgas emotseda, nutta ja end välja elada. Ära puutu mind, ära tule rääkima, lihtsalt mine tee midagi ja ära mõtle üle. Meestel on sisse kodeeritud parandamine, kui midagi on katki, vaja neil parandada. Kuid terve inimajaloo vältel pole mees suutnud naist parandada, seega lase mul olla.

Lõpetuseks, mille jumala pärast ma unes nägin, et ma oksendasin. Kes näeb üldse unes, et ta paneb ropsi? Detailselt! Miks ma ei näe Jason Momoad unes, kui ta veest väja tuleb, üleni märg. Vett tilgub ta mega kalli eratreeneri abiga saavutatud kehalt, mis on täis tätoveeringuid. Miks? See palju ilusam uni, märg unenägu, mitte oksemoodi märg unenägu. Jumal karistab mind, et näe sa oled vinguv mõrd, säh võta okse unenägu.


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rotaviiruse vaktsiin rikkus mu lapse

Sünnituse esilekutsumine looduslikult

Hakkame sööma- lisatoit